Сайт виробника надувних човнів Фіорд-Бот (Київ, Україна). Надувні човни на службі МНС.
Фіорд-Бот
надувные лодки

надувні човни (виробництво)
мотори човнові (продаж)

Лодка МЧС

Надувні човни Фіорд-Бот на службі МНС

Декілька фотофактів в розділ фото надувних човнів, відгуки користувачів

Надувні човни Фіорд-Бот використовуються службами МНС України. Ми раді, що наша продукція служить добрій справі рятування людей, збереженню їх майна, попередженню аварійних ситуацій, охороні життя людей.

На цій сторінці викладена підбірка коротеньких історій-фотофактів, які були опубліковані на сайтах обласних служб МНС, або в пресі, у яких згадувалися надувні човни Фіорд-Бот.

останні фотофакти
моторний надувний човен ПВХ Шторм 450
Рейдова бригада МНС України в Луганскій області патрулює річку Сіверскьий Донець. Фото 18.06.2012.
надувний човен ПВХ Шторм 450
Рейдові групи МНС протягом літа проводили профілактичну роботу по попередженню нещасних випадків та травмування серед відпочиваючих на таких популярних місцях відпочинку, як р. Сіверський Донець, Лутугинське та Успенське водосховища. Жодного з відпочиваючих вже не здивуєш човном МНС, який патрулює водні об’єкти області. Постійно через рупор лунають попередження щодо безпечного відпочинку біля водойм. Відпочиваючим роздаються пам’ятки з правилами безпеки, проводяться розмови. Сумні цифри статистики свідчать, що підступна водна стихія з початку 2012 року забрала життя 87 осіб, ще 143 людини вдалось врятувати. Неможливо повністю уникнути загибелі людей на воді, але МНС своєю роботою прагне зменшити, наскільки це можливо, кількість людей, які тонуть.
човен Шторм 450
3 березня 2012р. Човен Фортуна-360 у заходах по контролю за весняним льодоходом
надувний човен МНС Фортуна 360
надувний човен та троє МНС-ників на льоду на р.Уж
човен Фортуна 360 з 3-ма МНС-никами
надувний човен Фортуна 360 під час операції МНС на льоду
МНСівці з надувного човна ріжуть кригу перед греблею
МНС ріже кригу перед греблею
Льодохід в Ужгороді
3.03.2012 Льодовий затор. Під пішохідним мостом йде подрібнена крига
Льодохід. Міст в Ужгороді

Територіальне управління МНС у Закарпатській області прийняло рішення проведення активних дій для попередження виникнення надзвичайної ситуації, що була можлива при льодових заторах і послідуючих розливах води на р. Уж поблизу с.Невицьке Ужгородського р-ну. Тут стояла суцільна крига, яка при льодоході могла зруйнувати споруди, розташовані нижче за течією. МНС-ники (особовий склад Аварійно-рятувального загону області) за допомогою бензопил розпиляли та ломами порозбивали суцільний льодовий масив перед греблею та шлюзовими воротами біля с.Невицьке, аби захистити ці споруди від руйнації. В результаті лоьодохід пройшов без пошкоджень мостових споруд.

 

1 березня 2012р. Підготовка МНС до льодоходу та весняної повені
надувний човен МНС Шторм 450
перевірка готовності човнів МНС до весняної повені 2012р. МНСниками Рівненщини
човен МНС Шторм 450

Готуючись до льодоходу та весняної повені рятувальники МНС Рівненщини уточнили розрахунки сил та засобів, які планується залучити для виконання робіт з попередження та ліквідації наслідків, пов’язаних із шкідливою дією вод, а також плани та розрахунки для підриву можливих льодових заторів на річках. МНС уклало угоди з балансоутримувачами мостових споруд, розташованих на автомобільних та залізничних дорогах, які можуть зазнати пошкоджень при проходженні льодоходу.

Підготовлено плавзасоби, інженерну та автомобільну техніку, засоби евакуації людей, мобільне насосне обладнання, автономні джерела живлення та засоби освітлення, засоби забезпечення питною водою, створено резерв пально-мастильних матеріалів, містечко життєзабезпечення. Щоденно проводиться моніторинг за рівнем води у річках шляхом аналізу даних з гідропостів, розміщених у межах Рівненської, Житомирської, Тернопільської та Хмельницької областей. В готовності ліквідувати будь-які негативні наслідки весняної повені та льодоходу рятувальні підрозділи Рівненщини перебуватимуть аж до середини травня, допоки вода річок не зійде із заплавних луків у свої русла.

 

31 серпня 2010р. Допомога рибалці на Дніпробугському лимані (Миколаївська МНС)
надувний човен МНС Фортуна 360
надувний човен з МНСниками відправився на допомогу потерпаючому рибалці
човен МНС-ників іде на допомогу
Повернення. Людину врятовано, його човен прибуксировали до берега
МНСівці причалюють з потерпілим на борту та його човном на буксирі
повернення з потерпілим та його човном
Льодохід в Ужгороді
Щасливий кінець операції МНС. Рибалку та його пошкоджений надувний човен повернено на берег.
Нарешті, берег. Кінець операції МНС

31 серпня 2010г., в оперативно-диспетчерськую службу МНС надійшло повідомлення про необхідність допомоги рибалці, котрий загубив весло під час рибалки у акваторії Дніпробугскього лиману, неподалік села Лупарево Жовтневого району Миколаївської області.

До місця пригоди негайно виїхали рятівники МНС. Після 10 хв. пошукових робіт на відстані 2 км від було знайдено човна з рибалкою. Як виявилося, його човен стояв на якорі і поступово здувався, бо корпус надувного човна був пошкоджений гілками дерева. Тому в човен набиралась вода. Чоловік опинився в пастці, посеред водойми. На щастя, з ним був мобільний телефон, по якому він і подзвонив у МНС.

Завдяки оперативності допомоги МНСників човен за кілька хвилин було взято на буксир, на чоловіка надягнули рятувальний жилет, пересадили в човен МНС і доправили до берега.


26 березня 2010р. Рятування 46-річної жінки, що провалилась під лід (Хмельницька МНС)
надувний човен МНС Фортуна 360 Повернення. Людину врятовано, його човен прибуксировали до берега надувний човен МНС Фортуна 360
МНСники надувним човном доправили потерілу на берег

26 березня 2010г. Річка Південиий Буг. м.Хмельницький, район міського пляжу. Під лід провалилася жінка. Хотіла скоротити шлях- мало не вкоротила собі життя. Після надходження тривожного сигналу в МНС на місце пригоди були направлені: відділення самостійної державної пожежної частини №1, група рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення, оперативний відділ ГУ МНС. Першими прийшли на допомогу працівники місцевої комунальної водолазно-рятувальної станції. Завдяки оперативності дій рятувальників за допомогою двох човнів та рятувального пристрою «Соломинка» мешканку Хмельницького вдалося врятувати.

 

26.09.2012 ТУ МНС у Миколаївській області:
25 вересня 2012 о 18:20 очевидиця сповістила МНС, що в р.Ігнул у мікрорайоні «Ракетне урочище» міста Миколаєва тоне хлопець. Негайно бійцями загону спецпризначення МНС було обстежено акваторію річки за допомогою моторного човна «Фортуна-360». Під час проведення пошукових робіт на протилежному березі річки у воді знайдено чоловіка, який не подавав ознак життя. Постраждалого витягли з води, надали першу долікарняну допомогу та передали працівникам швидкої меддопомоги. 20-річного хлопця вдалось врятувати.

 

06.08.2012 ТУ МНС у Миколаївській області:
4 серпня 2012 о 20:34 під час прогулянки у Бузькому лимані мікрорайону Намив міста Миколаєва, на моторному човні RIB-500 39-річний чоловік на відстані близько кілометру від берега здійснив різкий маневр, внаслідок чого випав за борт, а його надувний човен продовжував рухатися самостійно. Чоловіка підібрали з води рибалки та доставили до берега. На щастя, він не постраждав. Співробітники аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України у Миколаївській області на моторному човні «Фортуна-360» зупинили неконтрольований човен та відбуксували його до берега.

 

19.10.2011. УМНС у Миколаївській області:
18 жовтня на відстані 100 метрів від берегу в акваторії річки Інгул у місті Миколаєві двоє чоловіків перебували на риболовлі. Близько 12:20 їх дерев’яний човен почав поступово наповнюватись водою і, врешті-решт, перевернувся. Рибалки опинилися у холодній воді, ледь тримаючись за перевернутий човен. Їх вчасно помітив Анатолій Верба, один з місцевих жителів, який разом з товаришем рибалив неподалік. Вони поспішили на допомогу, тим часом зателефонували до оперативно-диспетчерської служби Управління МНС України у Миколаївській області. МНС-ники вже через кілька хвилин прибули на місце виклику. За допомогою рятувального надувного човна Фортуна-360 рятувальники підпливали до рибалок, які трималися за човен місцевих жителів, та транспортували їх до берега. Завдяки оперативності підрозділів МНС, а також допомозі людей, що перебували поряд, надзвичайна подія не призвела до виникнення трагічних наслідків.

 

15.06.2011 10:29 Прес-служба Черкаського МВК:
13 червня троє хлопців і одна дівчина віком близько 20 років на човні перепливли на острів, що розташований напроти яхт-клубу (Черкаси), щоб там відзначити день народження. Вранці наступного дня, коли вже почали збиратися додому, з’ясувалося, що дно човна пошкоджено. Молоді люди стали кликати на допомогу. Сторож бази веслування, почувши крики, зателефонував у Черкаську міську комунальну аварійно-рятувальну службу. О 9.30 рятувальники КП "ЧМКАРС" на надувному човні "Фортуна" доправили молодих людей до берега.

 

22-го червня 2007. Прес-служба МНС:
У Дніпропетровську бійці МНС врятували 2 потопаючих. У Дніпропетровську, в районі Нового мосту з боку Воронцовського пляжу, під час купання двоє городян, 1984 і 1985 років народження, вирішили переплисти Дніпро на надувному матраці. За деякий час вони знесилилися й зазнали переохолодження та у 350 метрах від берега почали тонути. На щастя, о 16:47 на гумовому моторному човні „Фортуна” на виручку потопаючим примчали бійці дислокованого в обласному центрі воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону МНС. Вони витягли їх із води, надали первинну медичну допомогу та доставили на берег.
надувная лодка МЧС
повінь липня 2010 на Івано-Франківщині. Допомога місцевому населенню
човен F360-повінь
надувная лодка МЧС
15.3.2011. Западная Украина готовится к возможным паводкам.
В Укргидрометцентре заверяют, что весной 2011 года большая вода не затопит дома украинцев. Исключением станут западные регионы, которым придется столкнуться с паводком. Местные жители уже подготовили кирзовые сапоги, надувные лодки, запасы провизии и питьевой воды. Западная Украина уже готовится к возможному потопу. Ожидается, что к 16 марта уровень воды в реках поднимется до 1,5 метров. На настоящий момент самые опасные зоны области остаются в безопасности. В Межиречье на Львовщине, которое заливает каждую весну, селяне держат надувные лодки под кроватью, чтобы удобнее было хватать во время ЧП. На Волыни, которая тоже частенько тонет, «човны» есть почти в каждой хате. Еще в январе 2011, с оттепелью, регион столкнулся с небольшими паводками. Жители использовали надувные лодки, чтобы съездить за хлебом. http://obozrevatel.com/politics/zapad-ukrainyi-gotovitsya-k-potopu-kirzovyie-sapogi-i-lodki-vsegda-pod-rukoj.htm
човен F360-повінь
надувная лодка МЧС
Рятувальники на надувному човні спішать доправити потерпілого до берега
встигти врятувати!
надувная лодка МЧС
Тренування миколаївських рятувальників 26.05.2011.Днями у Миколаївському морському торговельному порту було проведено спільне тренування Державної аварійно-рятувальної служби аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління МНС України у Миколаївській області та аварійно-рятувальної служби порту по проведенню евакуації постраждалих з борту судна. За мету даного тренувального заходу було взято перевірку готовності органів управління, сил та засобів до проведення рятувальних робіт на портальних кранах. У результаті проведених тренувань було відпрацьовано взаємодію рятувальників із співробітниками порту, навички роботи зі спеціальним обладнанням та спорядженням, проведення евакуаційних заходів. У ході навчань було задіяно автомобіль САРМ-Л «Патріот», надувний моторний човен «Фортуна-360», а також 5 осіб особового складу УМНС, керівний склад цивільної оборони Миколаївського морського торгівельного порту, бригада швидкої медичної допомоги, буксир «Урал»
човен МНС в порту
надувная лодка МЧС
14.01.11 Рятувальники Миколаївщини відпрацьовували навчання з рятувальних робіт на воді
навчання МНС
моторная надувная лодка Шторм 400
19.01.10 Рятувальники Одещини забезпечують безпеку під час святкування Водохреща
черг.на Водохреще